Maskoti - MASKOTÍCI | Prenájom rozprávkových maskotov

Maskotíci

Prinášame vám svet plný fantázie, pretože rovnako ako vy vieme, že zážitky z detstva sú jedinečné, magické a neopakovateľné.

MASKOTÍCI | Prenájom rozprávkových maskotov

Objednaj si maskota!

Organizujete firemnú akciu, detskú oslavu či športové podujatie? 

Rozprávkoví maskoti vás zaručene zabavia! Ponúkame prenájom rozprávkových maskotov pre škôlky, firmy či agentúry. Všetci maskoti sú ručne vyrábaní z kvalitných materiálov. Radi vám poradíme, ktorý maskot sa na vašu akciu hodí najviac. Neváhajte nás kontaktovať!

Maskoti Mimoni

Chutne naivné žlté potvorky uveria všetkému, čo im poviete. Aj vďaka kope smiešnych situácií sa stali veľmi populárnymi v komediálnom žánri. Určite to poznáte – mimoni sú verní svojim pánom, no keď o ňho prídu, rýchlo si nájdu druhého. Preto sa im odporúčame na každom podujatí patrične venovať. Objednať si ich môžete na podujatie aj oddelene, no pravú atmosféru vytvoria práve všetci štyria spoločne.

Maskot Ninja korytnačka - MASKOTÍCI | Prenájom rozprávkových maskotov

Maskot Ninja korytnačka

Najbojovnejšie korytnačky, aké všetci poznáme. Slávny bratský klan štyroch známych nindža korytnačiek – Leonardo, Michelangelo, Donatello a Raphael. Keď nebojujú proti zlu, radi si doprajú chutnú pizzu. Turtles ninja korytnačka rozprúdi zábavu na vašom podujatí a možno vás zo svojho bojového umenia aj niečo naučí.

Maskot Shrek

Zelený (zl)obor s nadpozemskými tykadlami. Jeden z najpopulárnejších detských maskotov. Shrek je síce nevrlý a cholericky kričí na každého, koho stretne, no postupom času jeho srdce mäkne. Rovnako ako si získa jeho pozornosť Fiona, tak si ho aj vy a vaše deti obľúbite na svojej akcii. K deťom je vždy kamarátsky a stanú sa z nich priatelia.

Maskot Scooby - MASKOTÍCI | Prenájom rozprávkových maskotov

Maskot Scooby

Animovaná postavička hovoriaceho psa z animovanej komédie. Prefíkaný a chytrý pes Scooby-Doo so svojským dôvtipom riešil jednu záhadu za druhou. Posolstvo toho, že je pes často chytrejší ako ľudia dokazuje pravidelne v príbehoch s partiou jeho ľudských priateľov – predovšetkým Shagyim, ale aj Daphne, Velmou a Fredom. Scooby-Doo je vari najznámejšou animovanou dogou vo svete rozprávok.

Maskot hasič Marshall

Trocha nemotorný dalmatínec – hasič Marshall sa snaží sekundovať ostatných psom z televíznej série PAW Patrol. Na Slovensku jedna z najnovších a najmodernejších zvieracích postavičiek v prevedení ako maskot.  

Maskot Káčer Donald

Káčer Donald tvorí nerozlučnú dvojicu z Káčerova spolu so svojou ženou Daisy. Už od polovice minulého storočia spolu patria medzi vôbec najobľúbenejšie kreslené postavičky. Sú ikonickou súčasťou populárnej kultúry už od polovice 20. storočia. Aj preto zdobí jeho meno už 15 rokov sieň slávy na Hollywoodskom chodníku.

Maskot Daisy

Daisy je ako pravá dáma na Donalda náročná a on má čo robiť, aby jej stíhal dokazovať svoju lásku. Je prevažne múdrejšia a vynaliezavejšia ako Donald, aj preto sú ich spoločné vystúpenia vždy plné zábavy. Na podujatiach vystupujú Káčer Donald a Daisy Duck takmer vždy spoločne.

Maskot Daisy - MASKOTÍCI | Prenájom rozprávkových maskotov
Maskot Ironman - MASKOTÍCI | Prenájom rozprávkových maskotov

Maskot Ironman

Výnimočne inteligentný a vynaliezavý muž so železným oblekom. Po Supermanovi a Spidermanovi ďalší zo série zdanlivo obyčajných mužov s nevšednými schopnosťami. Pre mnohých je Iron man najobľúbenejší komiksový hrdina, preto vás ani jeho prítomnosť ako maskota nenechá na pochybách, kto upúta na vašom podujatí najviac pozornosti.

Maskot Woody

Legendárny šerif s kovbojským klobúkom. Obľúbená a jedna z hlavných postáv z rozprávok Toy Story. Šibalsky ožíva z police spolu s  partiou jeho hračkárskych kolegov v momente, keď ho chlapec Andy nesleduje. Na vašej akcii sa ale skrývať nebude a životom bude hmýriť permanente, od jej začiatku až do konca.

Maskot Woody - MASKOTÍCI | Prenájom rozprávkových maskotov

Maskot Mickey Mouse

Môže mať rozprávková postavička svoju vlastnú hviezdu na legendárnom Hollywoodskom chodníku slávy? Už viac než 40 rokov sa tým pýši ako prvý v histórii myšiak Mickey Mouse. Jeho dlhotrvajúca popularita neutícha ani v súčasnosti a svojim nepretržitým úsmevom vyvoláva dobrú náladu kdekoľvek sa predstaví ako maskot.

Maskot Minnie

Minnie Mouse tvorí duo s Mickeym už deväť dekád. Jeho krajšia polovička je vždy elegantná a starostlivá, preto je príkladným detským vzorom. Spolu s Mickeym im to svedčí, aj preto si ich bez seba na jednom podujatí nevieme predstaviť.

Maskot Minnie - MASKOTÍCI | Prenájom rozprávkových maskotov
Maskot Olaf - MASKOTÍCI | Prenájom rozprávkových maskotov

Maskot Olaf

Najsrandovnejší snehuliak, akého poznáme. S výrazným predkusom a jedným zubom. S fíktívnou postavou snehuliaka Olafa zo série rozprávok Frozen sme sa mali možnosť prvýkrát zoznámiť ešte v roku 2013. Odvtedy je súčasťou animovanej hudobnej fantastiky a sprevádza hlavné postavy Ľadového kráľovstva. Olaf je nenahraditeľnou postavou niekoľkokrát ocenenej rozprávky, jednej z najznámejších pre súčasného detského diváka.

Maskot Leňochod Sid

Jednoznačne ide o najzábavnejšieho leňochoda na svete, bez Sida by Doba ľadová určite nemala taký obrovský úspech. Tento veľmi priateľský, no nemotorný leňochod má síce často smolu, ale život berie s humorom, má veľmi rád spoločnosť, najmä detí, ktoré sa v jeho spoločnosti nikdy nenudia.

Maskot Lev Alex

Najskôr bol kráľom v Newyorskej ZOO, potom sa dostal na Madagaskar a teraz je u nás. Alex nie je typický kráľ zvierat, skôr kráľ tanečných pohybov, strháva na seba pozornosť, ktorú si dokonale užíva. Miluje zabávať ľudí a najmä deti, preto ho vrelo odporúčame na každú párty.

Maskoti Pat a Mat

… A je to! Kto by nepoznal kultovú dvojicu domácich majstrov, ktorým sa však nie vždy všetko podarí. Aj keď neodporúčame, aby vám doma niečo opravovali, zaručujeme, že s týmito dvomi sa určite nebudete nudiť vy ani vaše deti.

Maskot Krtko

Ďalšia legendárna postavička z rozprávky, ktorú milujú deti, ale aj dospelí už niekoľko generácií. Krtko zažíva rôzne dobrodružstvá v lese so svojimi kamarátmi myškou, zajačikom, orlom a potýka sa so svetom ľudí. Plyšový krtko bol dokonca vo vesmíre, teraz môže byť aj u vás doma, alebo na vašej akcii.

Maskot Angry Bird

Red, hlavný hrdina z hry či filmu Angry Birds, je aj vďaka svojmu sfarbeniu výstredný, temperamentný vtáčik. Žije na Vtáčom ostrove, ktorý je obývaný tými najnaivnejšími a najšťastnejšími bytosťami na svete - takže nie je potrebné vysvetľovať, že sem Red akosi nezapadá. Hoci svojím pohľadom vzbudzuje mrzutý dojem, vie byť aj milý a láskavý. 

Maskot policajt Chase

Chase je jeden z hlavných hrdinov Psej hliadky, ktorý slúži ako policajný a špiónsky psík. Je to šteniatko nemeckého ovčiaka a 2. člen hliadky PAW. Jeho hlavnou úlohou je udržiavať veci v poriadku a viesť premávku, keď dôjde k mimoriadnej udalosti. Avšak vďaka svojej špionážnej výbave dokáže vyriešiť aj nejeden zložitý prípad. Poď mu s tým pomôcť a zaži pri tom kopu zábavy!

Maskot Skye

Jedna z hlavných postáv psej hliadky Skye sa pridáva aj do nášho tímu. Prvá členka psej hliadky je letecká záchranárka. Je veľmi odvážna a miluje lietanie vo svojej helikoptére. Zo vzduchu dohliada na bezpečnosť v meste a pomáha ostatným členom tímu.

Maskot Mickey Mouse na plese

Asi najznámejší myšiak na svete, Mickey Mouse, zaručí dobrú zábavu všade kde sa objaví. Mickey je vôbec prvou animovanou postavičkou v histórii, ktorá získala hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy. Je veľmi priateľský a populárny nielen medzi deťmi, ale aj
dospelými. V netypickom červenom saku vyzerá veľmi originálne.

Maskot Minnie na plese

Minnie Mouse tvorí duo s Mickeym už deväť dekád. Jeho krajšia polovička je vždy elegantná a starostlivá, preto je príkladným detským vzorom. Spolu s Mickeym im to svedčí, aj preto si ich bez seba na jednom podujatí nevieme predstaviť.

Maskot Futbalka

Naša futbalka je najväčšou futbalovou fanynkou, a preto nesmie chýbať na žiadnom dôležitom zápase, jej povzbudzovanie určite pomôže vášmu tímu k víťazstvu. Ak práve nie je na zápase, rada sa stretáva s malými aj veľkými futbalistami či futbalistkami, preto na oslave vášho futbalistu či futbalistky nesmie chýbať.

Maskot Medveď

Náš medveď nie je žiadne veľké strašidelné zúrivé zviera, ale veselé a príjemné stvorenie, často využívané na podporu tímov, škôl alebo podujatí. Svojou roztomilou a priateľskou povahou dokáže okamžite pritiahnuť pozornosť a vyvolať úsmev na každej tvári. Svoje veľké telo má pokryté hustou, hnedou a pôvabnou srsťou, ktoré neujde žiadnej pozornosti.

Maskot Medveď

Maskot prasiatko Peppa

Neexistuje nikto, kto by nepoznal kreslenú rozprávku na čele s ružovým prasiatkom a jeho rodinkou. Prasiatko Peppa je priateľom každého koho stretne, je to roztomilý a pútavý charakter, ktorý okamžite pripomína veselé a nezabudnuteľné chvíle. Vzhľadom na svoje plyšové telo a farebný charakteristický odev, sa stáva neodolateľným spoločníkom pre deti aj dospelých.

Maskot Super Mario

Reprezentačnou postavou video herného sveta je jednoznačne postava talianskeho pôvodu s modrými monterkami a menom Mario. Jeho večný hon za princeznou dokazuje jeho odhodlanosť a vytrvalosť. Super Mario je symbolom dobrodružstva a jeho podoba prináša do každého prostredia špetku mágie a hravosti. S touto kultovou postavou garantujete atmosféru radosti a zábavy, či už ide o podujatie pre deti alebo fanúšikov videohier.

Maskot Super Mario
Maskot Sonic

Maskot Sonic

Najrýchlejší animovaný ježko vo vesmíre sa stáva členom nášho tímu maskotov. Modrý ježko s výraznými červenými teniskami, ktorý dokáže behom sekundy ubehnúť desiatky metrov, je symbolom rýchlosti a zábavy. S touto postavou vytvárate vzrušujúcu atmosféru plnú adrenalínu a výzvy, ktorá zaručene oživí akékoľvek podujatie.

Maskot zajac Bingo

Bing je milý rozprávkový zajačik, ktorý prináša do prostredia radosť a nevinnosť. S jeho hebkým telom, veľkými ušami a výraznými očami okamžite púta pozornosť. Bing je oblečený v charakteristickom oblečení, čo dodáva jeho podobe osobitý šarm. Bingov veselý výraz a hravá povaha ho robia ideálnym spoločníkom pre podujatia pre najmenších ako aj pre rôzne detské aktivity.

Maskot zajac Bingo
© 2024 Všetky práva vyhradené pre MASKOTICI s. r. o.